עמיהוד ובתי זכו לתאומים לאחר עשר שנות נסיון

אי הצלחה בניסיונות להיכנס להיריון זה דבר שכיח בקרב זוגות רבים אך הפתרונות קיימים, רק אל תתייאשו. קחו למשל את הזוג בתי ועמיהוד פרג’ון, שלאחר חמש שנים בהם ניסו להביא ילדים לעולם ללא הצלחה, התחילו בטיפולי IVF אך גם אלה כשלו. הזוג המשיך לחפש וכבר התחיל להתייאש ובינתיים בתי סבלה מהטיפולים שגרמו לה גם לעלות במשקל.

עד שהם הגיעו למרפאות ברטוב.

יום אחד סיפרו להם על מרפאת ברטוב, המבצעת חיפוש של תאי זרע במעבדות מיוחדות, עם ניסיון וסיפורי הצלחה רבים.

הטיפולים במעבדות של ברטוב

במעבדות של ברטוב כבר מכירים טוב את הסיפורים והזוגות שבאים אחרי טיפולים רבים ללא הצלחה ומציעים את שיטת IMSI, בה הם מגדילים בעזרת מיקרוסקופ את התמונה של תאי הזרע, פי 6,000 מגודלם המקורי. ברטוב היא פורצת דרך בתחום פוריות הגבר, שבו היה חסר מידע רב בנושא חיפוש תאי זרע ומיונם, פוטנציאל הפוריות של התאים ושיפורם.

חיפוש של תאי זרע במרפאות ברטוב

עמיהוד, כמו שאר המטופלים, הודיע לברטוב על מועד שאיבת הביציות של אשתו בתי ובהתאם לכך הגיע כדי לבצע חיפוש של תאי זרע תקינים במעבדה של ברטוב. את התאים התקינים ביותר שנמצאים דגמו כטיפות אל תוך צלחת, אותה סגרו ועמיהוד לקח אותה ליחידת ההפרייה החוץ גופית שם נמצאת בתי. להפתעתם, כבר בניסיון הראשון הם נקלטו! כבר בניסיון הראשון הם נכנסו להיריון ולא סתם היריון, תאומות.

 

עמיהוד ובתי פרג’ון מגדירים את התהליך כנס ואת האושר שלהם קשה מאוד להסתיר. ממצב של חוסר תקווה על סף ייאוש, נולדו להן שתי בנות מקסימות אשר מילאו את לבבותיהם.

 

ברטוב, לא רק פותרת את הבעיה בסופו של דבר, היא גם מהיחידות בתחום שלא קובעת בנחרצות שהבעיה היא אצל האישה בלבד אלא לוקחת בחשבון כי 50% מבעיות הפוריות אצל זוגות הן בכלל בעיות בפוריות הגבר.

העלאת המודעות בנושא, היא המפתח לחסיכת תסכולים רבים ויכולה לפתור בעיות פוריות רבות באמצעות כלים מתקדמים תוך טיפול מסור וסבלני.

תראו את הבנות שלהם – החיים משתנים ברגע.

רוצים לשמוע עוד פרטים? תתקשרו>>> 03-5320770

WordPress Video Lightbox

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או חייגו 073-3744845