שאלות ותשובות

מרכז ברטוב נותן מענה למגוון של בעיות פוריות אצל גברים. דף שאלות ותשובות מרכז שאלות שצצות במהלך הדרך על פוריות הגבר, אזוספרמיה, שיטת imsi, בדיקת זרע ועוד.

שאלותו תשובות - מרכז ברטוב

IMSI, “שיטת ברטוב”,

הינה שיטה למיון תאי הזרע ע”פ המורפולוגיה (מבנה התא) שלהם לצורך הפריה חוץ- גופית. בשיטה זו, סורקים את דוגמת הזרע במיקרוסקופ בהגדלה גדולה של פי 6000 במשך מספר שעות, ומבודדים את תאי הזרע בעלי סיכויי ההיריון הטובים ביותר על סמך מבנה התא. תאים אלו נשלחים ליחידות ה-IVF להזרקה לביציות.

אחוזי ההצלחה הינם פי 2 מהפריה חוץ גופית המתבצעת ללא IMSI, כ-40% הצלחה.

כן. פרסמנו מספר רב של מחקרים מדעיים בכתי העת השונים, בראשם כתב העת היוקרתי New England Journal of Medicine.

מהרגע שדוגמת הזרע הגיעה למרכז ברטוב הוא עובר שטיפה ומונח מיד בחומרים מעבדתיים אשר מזינים אותו ושומרים עליו במשך שעות ארוכות. דבר זה מאפשר לנו לעבוד איתו שעות ארוכות מול המיקרוסקופ ולהוציא את התוצאה הטובה ביותר עבור המטופלים שלנו.

ישנם גברים אשר בבדיקות זרע רגילות, תחת מיקרוסקופ אור רגיל, לא נמצאו בזרמתם תאי זרע כלל או שנמצאו תאי זרע חסרי תנועה וחיות. עבור מקרים אלו, נמליץ על בדיקת חיפוש. בבדיקה זו, אנו מרכזים את הזרמה וסורקים את כל המשקע תחת מיקרוסקופ מיוחד בעל יכולת הגדלה של 6000× ועקב כך יכולת החיפוש בעזרתו גדולה יותר. בהגדלה גדולה ניתן גם לראות את התאים הבודדים שזנבם רוטט. תאים אלו הינם חיים וניתן ולהשתמש בהם בשיטת ההפריה החוץ-גופית במיקרומניפולציה.

במידה ויש כמות ותנועה טובים, נמליץ על 3-6 ימי התנזרות. עבור בדיקת הלוספרם, ישנו צורך של התנזרות למשך יומיים. מקרים אחרים, אנו נותנים המלצה ספציפית לכל מטופל על סמך בדיקות קודמות וההיסטוריה הרפואית שלו.

מרכז ברטוב הינו מרכז בוטיק הנותן שירות ייחודי שלא קיים המקומות אחרים. אנו מתייחדים בידע אשר נצבר בעשרות שנות מחקר של פרופסור ברטוב שהחל במחקר מבנה תא הזרע במיקרוסקופים אלקטרוניים. המיקרוסקופים שאנו משתמשים בהם הינם מיקרוסקופים מיוחדים בהגדלה גדולה אשר פותחו ע”י פרופסור ברטוב וחברת אולימפוס. מעל הכול, עומד הרצון שלנו להשקיע במטופל את כל הזמן והמאמץ הדרוש ולחשוב מחוץ לקופסא איך להביא להצלחת הטיפול ולהבאת ילד לעולם.

מרכז ברטוב עובד בשיתוף פעולה עם מספר רב של יחידות להפריה חוץ גופית בפריסה ארצית רחבה.

קיימות שלוש שיטות עיקריות להכנת זרע להזרעה: שטיפת תאי הזרע, העשרת תאי זרע על פי תנועתם ושיטת מפלי צפיפות המעשירה את אוכלוסיית תאי הזרע בעלי המורפולוגיה הטובה ביותר. במרכז ברטוב אימצו את שיטת מפלי צפיפות, כיוון שהיא משפרת בצורה הטובה ביותר את הסיכוי להיריון בר קיימא ומומלצת ביותר על ידי רופאי הפיריון.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ - מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו מחויבים לשמור על פרטיות כל הפונים. לא נעביר את הפרטים שלכם הלאה.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או

חייגו 03-5320770