03-5320770

משפחת אהרוני קיבלה את עונג לאחר 18 טיפולי פוריות

לפעמים לוקח זמן עד שמצליחים להביא ילד לעולם. במקרה של איציק וסיגלית אהרוני זה לקח לא פחות מ-18 שנה! כל חייהם של הזוג סובבים סביב בתם עונג, לה הם חיכו בקוצר רוח שנים. אך לא כך היה עד שהגיחה לעולם ומאז שהזוג ניסה להיכנס להיריון ועד שנולדה הם עברו תקופה קשה מאוד.

הכל התחיל כשהזוג התחתן והחל להקים את ביתם המשותף. הם נכנסו להיריון אך לצערם הוא לא החזיק מספיק והתינוק נפל. מאז הם הלכו לרופאים שונים במשך שנים רבות והתינוק לא מגיע.

הייאוש והתסכול שבדבר הם עצומים לאחר תקופה כל כך ארוכה והזוג לא ראה את האור בקצה המנהרה.

באותן שנים סיגלית החלה לעבור סדרות שונות של טיפולים כדי לנסות להתגבר על הבעיה. היא עברה אחת עשרה הפריות חוץ גופיות שכמה מהן הסתבכו עד סכנת חיים ואף רופא לא הצליח לאתר את הבעיה לאי הצלחתם. רובם היו אומרים לה שהעוברים שלה יפים ובריאים ואינם מצליחים להבין למה היא לא מצליחה לעבור את השבוע השמיני ומה צריך לעשות כדי לשמור על ההיריון שלה תקין עד הלידה. הזוג לא התייאש וסיגלית עברה 18 טיפולי פוריות אך בסופו של דבר התברר להם שכל שעליהם היה לעשות הוא לפנות לרופא שיקבע שהבעיה היא אצל איציק ושהוא יעבור טיפולי פוריות לגבר.

 

כאשר הייאוש כבר דפק בדלת, בזמן שכל הסובבים אותם ממשיכים לחיות כרגיל, הזוג כבר חשב על אימוץ עד שהגיעה התפנית. איציק, בעודו יושב בתור אצל רופא השיניים, קרא כתבה בעיתון אודות מחקר חדשני של פרופסור ברטוב בשיתוף עם ד”ר יגודה. איציק הנרגש מיהר לספר זאת לסיגלית ותוך מספר ימים ספורים הם כבר הגיעו למרפאה שבקריית מוצקין.

טיפולי פוריות לגבר – תאי הזרע של איציק

כשהגיעו למרפאה, פגשו הזוג אהרוני הנרגש את ד”ר יגודה והחלו בדמעות. הם סיפרו לו על 19 השנים האחרונות שעברו ועל כל הטיפולים והגישו לו את כל המסמכים שאספו בדרך. הוא הסתכל ובבטחון מלא הודיע להם שסיגלית בסדר גמור ואילו מהבדיקות של איציק עולה שיש לו לא מעט תאי זרע בלתי תקינים ושעליו לפנות לפרופסור ברטוב על מנת לעבור טיפולי פוריות לגבר.

במרפאת ברטוב, תאי הזרע של איציק נבדקו באמצעות מיקרוסקופ בהגדלה גדולה, בבדיקה שנקראת “מזום”. מהבדיק עלו תוצאות זהות לאלו ששיער ד”ר יגודה בפגישה עם הזוג ובמרפאה המליצו לאיציק לבצע את שיטת ברטוב, הנקראת “אינסי” ובה הרופאים מחפשים במשך שעות, בסבלנות רבה, את התאים התקינים והטובים ביותר שלו משם הם מועברים ליחידת הIVF ובה מזריקים את אותם תאים לביציות של סיגלית.

למרות שלסיגלית הייתה רק ביצית אחת להפריה, הבלתי יאומן קרה – הזוג נכנס להיריון תקין בניסיון הראשון. תשעה חודשים של חרדות וחששות מהפלה נוספת הסתיימו בשמחה גדולה. העובר שלהם לא ויתר ונולדה להם ילדה מקסימה בשם עונג. אין לתאר את האושר שהציף את הזוג לאחר שנים ארוכות של האשמה עצמית וייאוש.

טיפולי פוריות לגבר - משפחת אהרוני
טיפולי פוריות לגבר – משפחת אהרוני

 

 

 

 

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox