תודה על על הטיפול המסור, המקצועי והמתחשב.

ברצוננו להודות למעבדת ברטוב על הטיפול המסור, המקצועי והמתחשב.

לפני כשנתיים התחלנו בתהליכי פוריות. במהלך בדיקות שעשינו גלינו כי יש בעיה במורפולוגיה של תאי הזרע. אנשי מקצוע רבים שראו את תוצאות הבדיקות קבעו מיד כי יש לטפל בבעיה באמצעות טיפולי ivf (הפרייה חוץ גופית), וכדאי למהר כי המצב יכול להתדרדר.
נבהלנו מאוד, לא ידענו מה משמעות הדברים ובעיקר מה הכוונה “שהמצב יכול להתדרדר”. הדבר שהיינו צריכים יותר מכל היה הסבר, הדרכה, ליווי ובעיקר מישהו מרגיע להיאחז בו.

את כל זה מצאנו במעבדה של פרופסור ברטוב,

שם הוסבר לנו ברוגע, בנחת, ובהרבה סבלנות את מבחר האפשרויות הקיימות בשביל בעיה זו. בנוסף הוסבר לנו כיצד הטיפולים במעבדה עובדים, מה תפקידה של המעבדה ומה עלינו לעשות. קיבלנו מענה על כל השאלות בסבלנות ובמקצועיות רבה ו לראשונה הרגשנו תקווה ואופטימיות לקראת התהליך. 
בנוסף הבנו שהמעבדה מצוידת בכלים ובמכשור (לדוג’ מיקרוסקופים משכוללים) המתאים בדיוק לבעיה כמו שלנו, מה שיכול לעלות באופן משמעותי את אחוזי ההצלחה.

כשהגענו להליך עצמו, קיבלנו את תמיכת המעבדה בכל מה שהיינו צריכים. המזכירות המקסימות עזרו לנו בתיאום תורים, בהסבר התהליך ובקבלת כל העזרים הדרושים לתהליך.
יצאנו בהרגשה שכל הצוות אתנו בטיפול. כולם מאוד רוצים שזה יצליח!
ביום השאיבה הטכנאית עבדה קשה מאוד במיון תאי הזרע. המיון לקח זמן רב, אך העבודה במעבדה נעשתה בסבלנות ובדייקנות על מנת להוציא את התאים הטובים והאיכותיים ביותר המתאימים להפריה. למרות הסיכויים הנמוכים נקלטנו ב”ה בטיפול ה- IVF הראשון שלנו. 
צוות המעבדה ליווה אותנו לאורך כל הדרך. הם המשיכו לעזור, לענות על שאלות ולהתעדכן במהלך כל ההיריון ואף לאחר הלידה.
ייתכן שבלי מעבדה זו היה עלינו לעבור סבבים רבים של טיפולים המלווים בצער רב ועגמת נפש. השילוב שלמקצועיות ואנושיות שכל כך מאפיין את המקום משרה המון רוגע וביטחון ומקל מאוד על קשיי התהליך. אנו משערים ששלוות הנפש והביטחון שחשנו תרמו משמעותית להביא את בתנו לעולם!
ברצוננו להודות באופן אישי לאביגדור בר טוב שליווה אותנו בכל התהליך בהסבר מפורט ומרגיע של הדברים, בשיחות ארוכות, מלאות סבלנות ותקווה, ובהפניה למומחים שונים.
ליפה וגלית המזכירות שעזרו בכל דבר שיכלו, גם כאשר הרבינו להתקשר..
לדבורה הטכנאית שעבדה במקצועיות, בדייקנות ובסבלנות רבה במיון תאי הזרע.
ולרעות המקסימה שאף היא ליוותה אותנו בכל התהליך, הייתה זמינה לכל שאלה, בקשה והסבר
ועמדה עמנו בקשר גם במהלך ההיריון ולאחר הלידה.
המשיכו לעשות חייל בעבודתכם, תודה!

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ - מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו מחויבים לשמור על פרטיות כל הפונים. לא נעביר את הפרטים שלכם הלאה.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או

חייגו 073-3744845