הסיפור שלנו שיתכן וייתן השראה למי שעובר תהליך דומה

שלום רב,
במשך שש שנים עברו עלינו מספר רב של ניסיונות טיפולי פוריות אולם ללא הצלחה מיוחלת. בשלב זה היינו די אובדי עצות ואז המליצו לנו לפנות לפרופ׳ בר טוב מתוך תקווה שהדבר ישלים את החלק החסר בפאזל המתכון להריון.
במעבדה בכלל ואצל ד״ר רעות בפרט מצאנו אוזן מקצועית וקשבת ולאחר זמן קצר בעזרת הפריה שנעשתה לאחר מיון מעבדתי ובעזרת הפונדקאית המקסימה שלנו נקלטנו להריון שממנו נולד בננו הבכור.
כעבור כמה שנים ביקשנו להביא לבננו אח או אחות ושוב נזקקנו לעזרת המעבדה כי מתכון מנצח לא משנים, אלא שהפעם בנוסף למיון מעבדתי ועזרת פונדקאית נזקקנו גם לתרומת ביצית שהצריכה מיון מיוחד, פרוטוקול מותאם והטסה לחו״ל, אך גם הפעם קיבלנו טיפול מקצועי ותומך וזכינו בניסיון השלישי (לאחר שינוי בזהות תורמת) להיקלט להריון אשר ממנו נולדה לפני 10 חודשים בתנו המתוקה. מעבר לסיפור האישי שלנו ברצוננו להוסיף מספר מילים לכל מי שעובר תהליך טיפולי פוריות שללא ספק הינו מטלטל אמוציונלית ופיזית הן ברמה האישית והן ברמה הזוגית. אני סמוכה ובטוחה שכל מי שעבר תהליך מעין זה או עובר אותו כעת אזי תמיד יהיו רגעים של אי וודאות וספקות לעניין בחירה טיפולית כזו או אחרת ודווקא ברגעים אלו שינוי טיפולי קטן יכול לתת תקווה ולחולל את הנס המיוחל כפי שקרה אצלנו.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ - מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו מחויבים לשמור על פרטיות כל הפונים. לא נעביר את הפרטים שלכם הלאה.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או

חייגו 073-3744845