03-5320770

מיון תאי זרע – סיפורם האישי של אושרת שיפוני ובן זוגה

הסיפור התחיל אצלה

בשנת 2012, אושרת שיפוני מבינה שיש בעיה. אחרי נסיונות רבים להיכנס להריון, היא מגיעה למסקנה שהם לא מצליחים להיכנס להריון והיא מחליטה ללכת לבדיקות. הרופאה ממליצה לה ללכת לטיפולי הפרייה. בניסיון השני, ההפרייה הצליחה אבל לאחר חודש וחצי, אושרת מובהלת לחדר מיון וההריון נפסק.

 

בגיל 34, אחרי הפסקת הריון וכריתת חצוצרה אושרת לא מוותרת. הבדיקות מראות שהיא מבייצת ושיש ביציות בשפע ועולה השאלה האם הבעיה היא אצלה או שאולי אצל בן זוגה. היא שומעת על מרכז ברטוב אבל בשלב הזה היא ממשיכה בטיפולי הפרייה חוץ גופית, זריקות שאיבת ביציות ועיקר הזרקור מופנה אליה.

אחרי ההפרייה השביעית היא מחליטה לגשת למרכז ברטוב ולבדוק את הנושא.

מיון תאי זרע - סיפורם של אושרת ובן זוגה
מיון תאי זרע – סיפורם של אושרת ובן זוגה

מיון תאי זרע

היא מגיעה למרכז, עם בדיקת זרע של בן זוגה והיא מבינה שהיא הגיעה למקום הנכון.

בבדיקת מעבדה, היא רואה כיצד בעזרת השיטה של מרכז ברטוב מצליחים למצוא את התאים הכי איכותיים, לבודד אותם מהדגימת הזרע ובעזרת מעבדה להפרות אותם בתהליכי הפרייה חוץ גופית.

מיון תאי זרע נעשה במקביל לשאיבת הביציות ותאי הזרע הנבחרים, שמועברים ע”י המטופל למרכז הרפואי, אשר בו מתבצע תהליך ההפריה. בשלב זה האמבריולוג מתבקש להזריק את תאי הזרע בעלי האיכות הגבוהה ביותר לביציות בעלות האיכות המורפולוגית הטובה ביותר.

 

לבסוף הגיע הטלפון המיועד – ״נקלטת״. ההתרגשות היתה כל כך גדולה.

אושרת ובן זוגה הביאו שתי בנות מהסדרה הראשונה ועוד בן מהסדרה השנייה.

היום אושרת מפיצה את הבשורה לכל מי שרוצה לשמוע, בעדינות, בחן ובנועם – ״לכו, תעשו את זה, לכו תבדקו״

מרכז ברטוב – כל טיפולי הפוריות לגבר במקום אחד

מרכז ברטוב הוא המוביל בתחום פוריות הגבר בישראל ופועל למעלה מ-35 שנים. אם אתם מעוניינים בהריון, אך חווים טיפולים כושלים והפלות חוזרות, מומלץ להגיע למרכז ולקבל ייעוץ בתחום הפוריות שעשוי לשנות את חייכם לתמיד. בעזרת מגוון תהליכים שונים ומורכבים כמו מיון תאי זרע, השבחת זרע, בדיקת הלוספרם ועוד בדיקות רבות, אלפי זוגות הפכו להורים.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו למידע נוסף>>> 03-5320770

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox