03-5320770

לאחר 29 כשלונות IVF, משפחת מיימון זכתה לשלישיה

שלוש סיבות לאושר

 

זוגות רבים מנסים להיכנס להריון אך לא מצליחים שנים. אחד הזוגות האלה הם אפרת ושלומי מימון שהגיעו אלינו למרפאה אחרי שמונה שנים של ניסיונות מתישים להיכנס להיריון. הם עברו אינספור טיפולים ובדיקות, עשרים ותשע שאיבות וכבר היו על סף אובדן תקווה וייאוש.

 

אפרת ושלומי המתוסכלים קיבלו חודש אחרי חודש, לאחר כל בדיקה מחדש, את הטלפון המאכזב ששבר להם עוד הפעם את הלב. הזוג היה כל כך נחוש להיכנס להיריון שהם עשו טיפולים בלי סוף במחשבה שהבעיה היא בפוריות של אפרת או בקליטת הזרע בביציות שלה. הם ניסו הכל אבל שום דבר לא הצליח.

 

אחרי שמונה שנים קשות, קרובת משפחה המליצה להם על פרופסור ברטוב ושהיא רוצה שהם ילכו לפגוש אותו. הזוג הלך להיפגש עם הפרופסור שקיבל אותם בצורה נעימה ובנחת וכבר הם הרגישו הרבה יותר בנוח ורגועים.

בעיות זרע

כמו זוגות רבים, המגיעים אל המרפאה שלנו, גם אפרת ושלומי הגיעו על סף ייאוש אבל פרופ’ ברטוב ישר ידע להגיד להם שהבעיה היא בכלל אצל שלומי ושיש לו כנראה בעיות זרע ושעליו לעבור בדיקה. כל כך הרבה שנים שאפרת עברה אינספור טיפולים בזמן ששלומי לא עבר ולו בדיקה אחת.

 

שלומי הגיע להיבדק במעבדה, בה בדקו את הזרע שלו במיקרוסקופים בהגדלה גדולה, בה אפשר לראות פרטים שלא ניתן לראות אחרת. לאחר אבחון מצאו שיש לשלומי בעיות זרע ושהמבנה של הזרעונים אינו תקין. בבדיקת הIVF הבאה שלו, חיפשו במעבדה את הזרעונים הבריאים והתקינים, בודדו אותם ושלחו אותם ליחידת ההפריה החוץ גופית על מנת שיזריקו אותם לביציות כבר באותו היום.

 

הבלתי יאומן קרה, בפעם הראשונה הזוג הנרגש קיבל טלפון ודרכו קיבלו בשורות טובות – התוצאות חיוביות והזוג הצליח להיקלט בהפריה החוץ גופית ולא סתם להיקלט, אפרת נכנסה להיריון של שלישייה בבטן. היום לו הם ייחלו במשך שמונה שנים הגיע סוף סוף. בעיות זרע, שלבסוף אובחנו כבעיה שמנעה מהם להיכנס להיריון, הן בעיות שניתן להתמודד איתם ולהביא ילדים לעולם בעזרת מרפאה המומחית לכך.

 

הניסיון הרב של המרפאה פותר בעיות שהזוגות אינם מצליחים לפתור במשך שנים. היום הזוג חי באושר עם ילדיהם המקסימים ובמרפאה של ברטוב ממשיכים לעבוד ולעזור לזוגות שכמעט איבדו כל תקווה, להביא ילדים לעולם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox