האמא שילדה לאחר שנים של טיפולי פוריות כושלים: "ידעו שמדובר בבעיית זרע, ולמרות זאת טיפולי הפוריות נעשו כולם עליי"

במשך 4 שנים עברו ליהי ואשר טיפולים מתישים וסוחטים רגשית, במטרה להיכנס להריון: הפריות, זריקות, בדיקות דם ועוד אינספור בדיקות מכאיבות ומתישות. הכול סבב תמיד סביב ליהי, למרות שמבדיקת הבעיה היה ברור שבעיית הפוריות נובעת דווקא מאיכות הזרע של אשר. כאשר הם החליטו למצוא פתרון שונה, המציאות שלהם השתנתה לחלוטין

למרבה הצער, כשמדובר בבעיית פוריות, הטיפולים נעשים תמיד על האישה, גם כשהבעיה עצמה היא אצל הגבר. למעשה, הסיבה לכך שזוגות רבים חווים כישלון בטיפולי הפוריות שלהם, על אף ניסיונות חוזרים ומתישים, היא שטיפולי הפוריות לא תמיד מצליחים להתגבר על הבעיות באיכות הזרע. הסטטיסטיקה מראה כי ביותר מ-50% מהמקרים בעיית הפוריות נעוצה בגבר דווקא.

טיפולים רבים, מכאיבים ומתישים שעוברת האישה, בעוד שהסיבה היא דווקא בפוריות הגבר, מביאים לעוגמת נפש של ממש ולתחושות קשות, עד אובדן תקווה. מדובר בנטל גופני ורגשי ופעמים רבות סיכויי ההצלחה נפגעים כתוצאה מהמצב הנפשי הירוד. אז מה אפשר לעשות?

“ידעו שיש בעיית זרע והתעלמו ממנה לגמרי” 

ליהי מספרת: “בכל מקום אחר שאני פגשתי, טיפלו בי, ידעו שיש בעיה בזרע, התעלמו ממנה לגמרי. ובעצם מה שאני מבינה היום שהימרו, ניחשו על איזשהו זרע, בלי אינדיקציה אמיתית שהוא טוב יותר מהשכן שלו, ופעם אחרי פעם – זה לא הצליח”.

כשהיא הרגישה כי טיפולי פוריות לא מביאים לפתרון הרצוי, היא החלה לחקור בעצמה מה ניתן לעשות. מסתבר שהמדע המודרני הצליח לפצח את הפתרון לבעיות פוריות שנובעות מאיכות זרע נמוכה אצל הגבר.

הפתרון שליהי ואשר מצאו הוא שיטה חדשנית המבוססת על פיתוח ישראלי, שבאה לאבחן את מקור הבעיה של הזרע תוך שימוש בבדיקות מעמיקות יותר מעבר לבדיקת הזרע הרגילה. באם מתגלה בעיה במבנה של תאי הזרע, המומחים במעבדה סורקים בסבלנות את דגימת הזרע תחת מיקרוסקופ בהגדלה גדולה, ומאתרים תאי זרע בעלי המבנה התקין ביותר שלהם יש סיכוי גבוה יותר ליצור הריון. זהו טיפול ייחודי שפותח במרכז ברטוב לפוריות הגבר, שמאפשר להכפיל את שיעור ההריונות ולצמצם את שיעור ההפלות.

טיפולי פוריות - סיפור הצלחה

למי מיועדת השיטה החדשנית?

  • לזוגות שנכשלו בהפריה חוץ גופית על רקע בלתי מוסבר
  • לגברים שאיכות הזירמה שלהם ירודה
  • לגברים בהם תאי זרע בודדים נלקחו מרקמת האשך
  • לזוגות שחוו הפלות חוזרות (למעלה משלוש) בטרימסטר הראשון
  • לזוגות שהומלץ להם על תרומת ביצית אך איכות תאי הזרע ירודה

מחקר השוואתי שבוצע בין מטופלי שיטת ברטוב למטופלי שיטה רגילה, הראה יתרון משמעותי לשיטה הייחודית בהעלאת שיעור השרשת העוברים, הכפלת אחוז ההריונות וכן בהורדת אחוז ההפלות!

תוצאות שיטת ברטוב - פריון הגבר

והתוצאות משמחות ומרגשות: “טיפול ראשון, אחרי ארבע שנים של כלום – נגמר בתאומות”. מספרת ליהי בהתרגשות.

מרכז ברטוב – כל טיפולי הפוריות לגבר במקום אחד

מרכז ברטוב הוא המוביל בתחום פוריות הגבר בישראל ופועל למעלה מ-35 שנים. אם אתם מעוניינים בהריון, אך חווים טיפולים כושלים והפלות חוזרות, מומלץ להגיע למרכז ולקבל ייעוץ בתחום הפוריות שעשוי לשנות את חייכם לתמיד. עד כה אלפי זוגות הפכו להורים כתוצאה מטיפול בשיטת ברטוב. האם תרצו להצטרף אליהם?

כל שנדרש מכם הוא לבצע בדיקה המאבחנת את הבעיה, ולאחריה המומחים במרכז יעשו הכול, עד לטלפון המיוחל בו יודיעו לכם בהתרגשות שנקלט הריון, ואתם יכולים לנשום לרווחה – ולחייך.

לתיאום פגישה ויצירת קשר עם הצוות של מרכז הפוריות השאירו את פרטיכם >>

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או

חייגו 073-3744845