ברצוננו להודות למעבדת ברטוב על הטיפול המסור

המקצועי והמתחשב. שם הוסבר לנו ברוגע, בנחת ובהרבה סבלנות את מבחר האפשרויות הקיימות בשביל בעיה זו.
בנוסף הוסבר לנו כיצד הטיפולים במעבדה עובדים, מה תפקידה של המעבדה ומה עלינו לעשות. קיבלנו מענה על כל השאלות בסבלנות ובמקצועיות רבה ולראשונה הרגשנו תקווה ואופטימיות לקראת התהליך.
בנוסף הבנו שהמעבדה מצוידת בכלים ובמכשור המתאים (לדוג’ מיקרוסקופים משוכללים) בדיוק לבעיה כמו שלנו, מה שיכול לעלות באופן משמעותי את אחוזי ההצלחה.
כשהגענו להליך עצמו, קיבלנו את תמיכת המעבדה בכל מה שהיינו צריכים. המזכירות המקסימות עזרו לנו בתיאום תורים,בהסבר התהליך ובקבלת כל העזרים הדרושים לתהליך.
יצאנו בהרגשה שכל הצוות אתנו בטיפול. כולם מאוד רוצים שזה יצליח! העבודה במעבדה נעשתה בסבלנות ובדייקנות על מנת להוציא את התאים הטובים והאיכותיים ביותר המתאימים להפרייה.
למרות הסיכויים הנמוכים, נקלטנו ב”ה בטיפול ה- IVF הראשון שלנו. ייתכן שבלי מעבדה זו, היה עלינו לעבור סבבים רבים של טיפולים המלווים בצער רב ועגמת נפש.
השילוב של מקצועיות ואנושיות שכל כך מאפיין את המקום משרה המון רוגע וביטחון ומקל מאוד על קשיי התהליך.
ברצוננו להודות באופן אישי לאביגדור בר טוב שליווה אותנו בכל התהליך בהסבר מפורט ומרגיע של הדברים ובהפניה למומחים שונים, ליפה וגלית המזכירות שעזרו בכל דבר שיכלו, גם כאשר הרבנו להתקשר, לדבורה בטכנאית שעבדה במקצועיות, בדייקנות ובסבלנות רבה במיון תאי הזרע ולרעות המקסימה שאף היא ליוותה אותנו בכל התהליך, הייתה זמינה לכל שאלה, בקשה והסבר.

WordPress Video Lightbox

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או חייגו 073-3744845