בחיים לא חשבתי שאשמח כל כך לראות תא זרע נע עם הזנב שלו.

אני עידו, פרפלג משותק מהחזה ומטה מתאונת אופנוע בטיול בהודו בגיל 22. אני ואשתי נפגשנו בגיל 32 בים בתל-אביב והתחתנו שנתיים לאחר מכן.

התחלנו טיפולי פוריות ולא מצאו לי זרע. מנתינת זרע במעבדה עברנו לשאיבת זרע מהאשך ולאחר מכן אפילו ללקיחת דגמית מהאשך. ניתוחים שיצרו אצלי עצב גדול ועדיין לא הביאו זרע.

הרופא בבית החולים כבר אמר לנו שנצטרך לאמץ

היינו בדיכאון וייאוש. עד שפגשתי רופא שאמר לי לאכול בריא ולהירגע, ולנסות לתת זרע שוב במעבדה. הוא המליץ על המרכז לפוריות הגבר של ד״ר ברטוב. השקעתי את כולי בתזונה, מים, עמידה בעזרת מתקן ואוורור האזור, ספורט והגעתי למרכז ברטוב לאחר 3 חודשים.

במרכז ברטוב העברתי נוזלים והם הכניסו את זה לבדיקה במיקרוסקופ הגדול, עם יכולת ההגדלה הטובה בארץ. אחרי כחצי שעה הם קראו לי פנימה למעבדה, בחיים לא חשבתי שאשמח כל כך לראות תא זרע נע עם הזנב שלו. תא זרע שלי! הצוות כל כך אמפטי, כל כך חם ונעים. 

הזרע עבר למיון ביום שאשתי נכנסה לטיפולי IVF. נבחרו 5 תאי זרע טובים, לאשתי היו כ-14 ביציות. לאחר כמה ימים היו שלושה עוברים תקינים שהכניסו חזרה לאשתי. ומתוכם נולדה לנו הבת היפה והמדהימה ביותר, בריאה ושמחה בלידה מוצלחת.

כשנתיים וחצי אחר כך באנו שוב לטיפול במרכז ברטוב המדהים, הפעם הכל הלך הרבה יותר בקלות! היו לי כבר כעשרים זרעים ומתוכם נולד לנו על הטיפול הראשון, תינוק יפיפה ומדהים. 

אנחנו נרצה עוד ילד/ה ואנחנו לא נהסס לבוא אל מרכז ברטוב שמגשימים לנו ניסים. לא פחות מזה. ניסים!

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ - מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו מחויבים לשמור על פרטיות כל הפונים. לא נעביר את הפרטים שלכם הלאה.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או

חייגו 073-3744845