03-5320770

מיקרומניפולציה בבעיות פוריות

מיקרומניפולציה בבעיות פוריות

אין ספק שילדים זה שמחה. יחד עם זאת, זוגות רבים מתקשים בהבאת ילדים ובכניסה להיריון, לפעמים גם מתוך סיבות בלתי מוסברות. בין הדרכים והשיטות להתגבר על בעיות פוריות, תוכלו גם לברר לגבי הפריה חוץ גופית, מיקרומניפולציה ועוד. בואו נרחיב.

אלפים של זוגות ישראלים מבקשים להתגבר על בעיות פוריות שונות, לפעמים מקורן של הבעיות אינו ידוע. בין אם אתם מבקשים להתגבר על בעיית פוריות בעקבות סיבות בלתי מוסברות או לא, אף פעם אל תרימו ידיים ואל תוותרו על החלום שלכם להקים תא משפחתי. במקרים מסוימים, זוגות נכנסים להיריון גם לאחר שנים רבות של ניסיונות שלא צלחו. אז מה היא מיקרומניפולציה ואיך היא בעצם קשורה להפריה חוץ גופית? האם מדובר בהליך רפואי מורכב מאוד?

הפריה חוץ גופית ושיטות להיכנס להיריון

לא פעם, בכדי להתגבר על בעיות פוריות מסוגים שונים, יש לבצע מיון של תאי הזרע והביציות. על ידי מיון במעבדה ותחת תנאים מחמירים של תקני בריאות, ניתן לברור למעשה את הזרעים האיכותיים והתקינים. יחד עם זאת, מתבצעת כמובן גם שאיבת ביציות. גם כאשר שואבים ביציות, מתבצעת ברירה של הביציות לטובת בחירת הביציות התקינות.

לאחר שהפרדנו זרעים ומיינו אותם, אנחנו נבחר את הזרעים האיכותיים והתקינים. במקרים מסוימים, יש לבצע מיקרומניפולציה בבעיות פוריות. מיקרומניפולציה הוא הליך רפואי, במהלכו למעשה מחדירים זרעון אחד בודד אל ביצית. ההחדרה מתבצעת תוך הפריה חוץ גופית, כך שההליך הנל אינו מלווה חלילה בכאבים או אי נוחות מצד האישה או הגבר. בואו נבין מה הן הסיבות לחוסר פוריות אצל גברים ונשים בישראל.

מה הן הסיבות לאי פוריות בישראל?

בעוד שמחקרים מסוימים מראים כי קשה להצביע על מקור בעיות הפוריות בישראל, הבעיה עדיין קיימת בכל זאת. מיקרומניפולציה בבעיות פוריות היא אחת בין שיטות שונות להתגבר על בעיות פוריות. יחד עם זאת שהשיטה נחשבת מוצלחת באחוז גבוה מהמקרים, יש להבין כי לא תמיד יש אפשרות לבצע הפריות חוץ גופיות.

הסיבות לאי פוריות בישראל עשויות לנבוע מתוך בעיות אצל האישה (40% מהמקרים). יחד עם זאת שלפעמים הבעיה אצל האישה או אצל הגבר, קיימים גם מקרים בהם הבעיה היא אצל שני בני הזוג. בכל מקרה, אבחון בעיות פוריות הוא הכרחי. חולמים להקים תא משפחתי? אל תוותרו על החלום וגשו עוד היום לבצע אבחון פוריות במעבדות מתקדמות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים

בדיקת פוריות לגבר

מהי זה בעצם בדיקת אי פוריות לגבר? נראה קודם את הנתונים: המקור של 20% מהמקרים של אי הפריון הם בגבר, ועוד 40% – 30% מהמקרים

קרא עוד »

בדיקת זרע פרטית

בדיקת זרע פרטית מתבצעת למעשה בכמה שלבים. לפני כן, צריך להבין מה זה בכלל אומר בעצם. גבר בוגר מייצר כ- 100 מיליון זרעונים ביום, ובסך

קרא עוד »

בדיקות פוריות לגבר

מדינת ישראל היא בין המובילות בעולם במספר טיפולי ההפריה שעוברים בה זוגות שמנסים להרות ללא הצלחה. יחד עם זאת, במקרים רבים כאשר זוג מנסה להרות

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox