כשלונות בטיפולי תרומת ביצית

ישנם זוגות שעברו טיפולי IVF רבים במשך שנים רבות עד שגיל האישה עלה וסיכויי הכניסה להריון ירדו מאד והומלץ להם להשתמש בביציות של תורמת צעירה. לעיתים, גם בטיפולי הפריה חוץ גופית עם ביציות איכותיות של תורמת צעירה, נראה כשלונות חוזרים ואי השגת הריון. כשלונות בטיפולי תרומת ביצית הם מקרים שכיחים שקורים מסיבות שונות.

למעשה, כשלונות בטיפולים אלו, מחדדים את האפשרות כי מקור הבעייה הינו בזרע הגבר.

לכן, במקרה של כשלונות בטיפולים, גם אם איכות הזרע נראית טובה בבדיקות הרגילות, מומלץ לבצע בדיקות מעמיקות לאיכות זרע הגבר.

כשלונות בטיפולי תרומת ביצית
כשלונות בטיפולי תרומת ביצית

הבדיקות למניעת כשלונות בטיפולי תרומת ביצית

אחת הבדיקות החשובות היא אבחון מורפולוגי של הזרע במיקרוסקופ בהגדלה גדולה, בכדי לראות האם הכשלונות נובעים ממבנה לקוי של הזרעונים.

בדיקות מומלצות נוספות הן תרבית זרע לבדיקת נוכחות של זיהומים חיידקיים וכן, על פי שיקול דעת, בדיקת הלוספרם לנוכחות שברים בחומר התורשתי של תאי הזרע.

במקרים בהם ישנה בעיה במורפולוגיה (מבנה) תאי הזרע נמליץ על ביצוע מיון מורפולוגי בשיטת ברטוב IMSI שבו אוספים בסבלנות את תאי הזרע האיכותיים ביותר אלו משמשים להזרקה לביציות התורמת על מנת להעלות את הסיכוי להריון מוצלח.

טיפולי תרומת ביציות הינם מורכבים ויקרים, לכן, ניתן לשקול מיון תאי זרע טובים במקרים בהם ידועה בעיה במבנה תאי  הזרע גם ללא כישלונות קודמים בטיפולי תרומת ביציות.

עומדים לפני תרומת ביציות? נכשלתם בטיפולי תרומת ביציות? אנחנו יכולים לעזור לכם- דברו איתנו 03-5320770

אנחנו מחויבים לשמור על פרטיות כל הפונים. לא נעביר את הפרטים שלכם הלאה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או

חייגו 03-5320770