03-5320770

בעיות פוריות בלתי מוסברות

בעיות פוריות בלתי מוסברות

גם במקרים בהם אתם, כזוג, עוברים בדיקות פוריות ונמצא כי הכול תקין, ישנו הסיכוי שתחוו קושי בכניסה להיריון. יותר מ-20% מהזוגות המתמודדים עם בעיות פוריות, הינם זוגות אשר הסיבה לקושי בהתמודדותם אינה מוסברת. אז כיצד בכל זאת מזהים את מקור בעיית הפוריות?

אין ספק כי בשנים האחרונות, חלו התפתחויות משמעותיות ביותר בכל מה שקשור לבעיות פוריות, קושי בכניסה להיריון וכדומה. למעשה, בכדי לנסות ולאתר את מקור הקושי בכניסה להיריון, לעיתים יש לעבור בדיקות מרובות, כך שהתהליך אכן עשוי להיות ממושך. בכל מקרה בו זוג מתקשה להיכנס להיריון, קיים הסיכוי שמקור הבעיה היא אצל הגבר, אצל האישה או אצל שניהם. בעיות פוריות בלתי מוסברות הן מינוח רפואי לכל דבר, ומונח זה בעצם מתייחס לזוגות אשר מתקשים להיכנס להיריון, למרות שעל סמך בדיקותיהם השונות עושה רושם כי הכול תקין. מה עוד כדאי לדעת לגבי בעיות פוריות, אבחון תאי זרע ועוד?

אבחון בעיות פוריות

במעבדה מפוקחת ותחת תנאים העומדים בתקנים הרלוונטיים, ניתן לבצע בדיקות אבחון לבעיות פוריות שונות. בין אם יש צורך לאבחן בעיות פוריות אצל האישה או אצל הגבר, הבחירה במעבדה הנכונה היא חשובה מאיןערך. אין ספק, הדבר האחרון שיש להתפשר עליו הוא מעבדה לאבחון בעיות פוריות, במיוחד אם אתם מתקשים להיכנס להיריון מתוך סיבות של בעיות פוריות בלתי מוסברות.

ישנן שיטות רבות ודרכים לזהות את מקור הבעיה, בין אם אצל הגבר, אצל האישה או אצל שניהם. יחד עם זאת, חשוב באותה הנשימה גם לציין כי במקרים מסוימים לא ניתן לזהות את מקור הבעיה, מה שמוביל זוגות לאמץ ילדים או לפנות לפונדקאות ושיטות אחרות להתברך בילודה.

בדיקה מדויקת של אחוזי התאים התקינים בגוף

במקרים מסוימים, כאשר מתגלים אחוזים גבוהים של תאים שאינם תקינים אצל הגבר או אצל האישה, נדרשים פתרונות אחרים. אחד הפתרונות הוא הפריה חוץ גופית, כאשר השאיבה של הביציות תתבצע בד בבד עם מיון תאי הזרע הגבריים.

לאחר מיון קפדני ומבוקר במעבדה של תאי הזרע וביציות האישה, ניתן לנסות ולבצע הפריה חוץ גופית בהצלחה. כך ניתן להתגבר על בעיות פוריות שונות, ולמצוא פתרונות יעילים עבור הצורך הטבעי להיכנס להיריון. בעיות פוריות בלתי מוסברות אמנם עשויות להישאר בגדר תעלומה, אך אל תתייאשו לעולם, מפני שבסופו של דבר אתם מעוניינים להגשים את חלומכם ולהביא ילד לאוויר העולם.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים

בדיקת פוריות לגבר

מהי זה בעצם בדיקת אי פוריות לגבר? נראה קודם את הנתונים: המקור של 20% מהמקרים של אי הפריון הם בגבר, ועוד 40% – 30% מהמקרים

קרא עוד »

בדיקת זרע פרטית

בדיקת זרע פרטית מתבצעת למעשה בכמה שלבים. לפני כן, צריך להבין מה זה בכלל אומר בעצם. גבר בוגר מייצר כ- 100 מיליון זרעונים ביום, ובסך

קרא עוד »

בדיקות פוריות לגבר

מדינת ישראל היא בין המובילות בעולם במספר טיפולי ההפריה שעוברים בה זוגות שמנסים להרות ללא הצלחה. יחד עם זאת, במקרים רבים כאשר זוג מנסה להרות

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox