נעצרו טיפולי IVF? הנה כמה יתרונות למצב:

טיפולי IVF

תקופת הקורונה מכריחה את כולנו להאט את הקצב, גם השירותים הרפואיים ובתי החולים צמצמו את היקף העבודה שלהם ואלפי זוגות הנמצאים בטיפולי פוריות כמו הזרעות, IVF ועוד, ומצפים בכליון עיניים לקבל בשורות טובות על קליטת הריון – מתמודדים כעת עם עצירה של התהליך עד להודעה חדשה. זה לא פשוט, זה אפילו קצת מתסכל, אבל בתוך ההפסקה הזו מתחבאים כמה יתרונות שכדאי לזכור:

💃🏼 אין אירועים.  כל מי שעוברת IVF יודעת שבתהליך כזה, אירועים יכולים להיות דבר לא קל ואפילו מעיק, אז נחמד לדעת שכרגע לא צריך להתמודד איתם, לא צריך לזייף חיוכים יום אחרי ביטא שלילית, להתמודד שוב עם כל מי ששואל ‘נו, מה עם ילדים?’ או למצוא תירוצים להבריז ממפגשים שפחות בא לך עליהם כשמצב הרוח לא בשיא.

🕐 יש זמן להשלים בדיקות אבחנתיות הנחוצות לך ו/או לבן הזוג כדי שכשזה יעבור (וזה יעבור!) תוכלו לגשת לנסיון הבא חכמים יותר ועם סיכויים גבוהים יותר. סיכויי ההצלחה של טיפולי IVF משתנים בהתאם למאפיינים גנטיים, גיל, הריונות קודמים ועוד, אבל כשבודקים את כל מה שדחוף וכדאי לבדוק, כנראה שיהיה קל למקסם את הסיכויים שלכם.

🧍🏻‍♀️מנוחה לגוף. מי כמוך יודעת כמה תהליך IVF הוא מאתגר, בלשון המעטה, לגוף, כמה מתישים יכולים להיות ההורמונים, הזריקות, ההליכים הפולשניים וכל מה שנלווה אליהם. 

🧘🏼‍♀️מנוחה גם לנפש. זמן למלא מצברים, להטען באנרגיות חדשות, לאמץ נקודות מבט אופטימיות על התהליך המשמעותי שאת עוברת, להזכיר לעצמך כמה כוח יש לך לעבור תהליך לא פשוט כדוגמת IVF ושבסופו של דבר, כך או אחרת – הכל מסתדר לטובה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support