ייעוץ ספרמטולוגי

מטופלים רבים נתקלים בבעיית פוריות שונות או חווים כשלונות בטיפולי פוריות. ייעוץ ספרמטולוגי הזו אחת מהדרכים. כמו כן, ישנם מטופלים המבלים שנים רבות במעבר מגורם מקצועי אחד למשנהו ללא מציאת פתרון לבעיות הפוריות שלהם.

ייעוץ ספרמטולוגי

ייעוץ ספרמטולוגי
ייעוץ ספרמטולוגי

פרופסור ברטוב ודר’ רעות ברטוב נותנים ייעוץ בתחום איכות הזרע = ספרמטולוגיה ויכולים לעזור בהכוונת המטופלים ובהמלצות מותאמות אישית לבעיית הפוריות הספציפית שלהם.

מרכז ברטוב עובד בשיתוף פעולה מלא עם מיטב המומחים והרופאים בתחום הפוריות בארץ, כל זאת על מנת שבסופו של התהליך אתם תהפכו להורים.

לאחר תהליך של ייעוץ ספרמטולוגי ניתן להתקדם לתהליך מבוסס על שילוב בין שתי שיטות קיימות

  1. הוצאת תאי זרע מרקמת האשך
  2. שיטה חדשה שפותחה לפני כשנתיים באוניברסיטת בר אילן על ידי פרופ’ בני בר-טוב, מומחה לספרמטולוגיה. בשיטה זו ממיינים את תאי הזרע תחת מיקרוסקופ בעל יכולת הגדלה של פי 6,300, יכולת גדולה פי כמה מזו של המיקרוסקופ הרגיל שבו ממיינים את תאי הזרע בטיפולי הפריה חוץ גופית. המיקרוסקופ הרגיל מאפשר להגדיל את הזרעים פי 400-200, הגדלה שבה אי אפשר לברור את הזרעים התקינים, ולא אחת נבחר זרע בעל מבנה לא תקין. לעומת זאת, המיקרוסקופ המשוכלל מאפשר ביצוע מיון טוב יותר של הזרעים, מה שמביא לבחירת תאי זרע תקינים.

 

אנחנו מחויבים לשמור על פרטיות כל הפונים. לא נעביר את הפרטים שלכם הלאה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
WordPress Video Lightbox

לייעוץ, וקבלת עזרה. השאירו פרטים

או

חייגו 073-3744845